להורדה מיידית, המדריך הקל והפשוט
בו תוכל לגלות את כל הסודות על השקעה בבורסה האמריקאית

מאת: עמיחי היינס, משקיע באופציות בבורסה האמריקאית.

esekatan_ebook_cover_3d_cropped

שלום!
האם אי פעם תהית מה לא בסדר בפרסומות שמספרות איך רופא הרוויח בהפסקת הצהריים בין ניתוחים $673.28 ? או איך סטודנט הרוויח $382.96 בחלון שהיה לו בין הרצאות? למה לא כולם לומדים את הסודות של אותו רופא או סטודנט?

תאמין לי שגם אותי מרגיזות הפרסומות האלו. הן מספרות חלקי אמיתות ולא בטוח שהאמת כולה אטרקטיבית כל כך. אולי היית בקורסים על ניתוח טכני ובטח למדת כל מה שחשבת שצריך כדי להיות סוחר יומי. מייד התחלת להפסיד כסף.

אחרי זה זנחת את התחום לתקופה ארוכה ואתה ברגשות מעורבים, אם לחזור לזה בכלל.

גם אני עברתי מסלול דומה ואחרי ההפסדים זנחתי את השיטות שלמדתי וחזרתי לקרוא ספרים בנושא. במקום שיטות מסחר יומי, קראתי איך משקיעים בבורסה, לאט אבל בטוח בסגנון משקיעים אגדיים כמו ווארן באפט ואחרים.

לא היתה לי סבלנות להתמיד בזה למראת שהבנתי את הפוטנציאל האדיר בכסף שעובד בשבילי. אם היה לי מספיק כסף כך שזה יהיה משמעותי…

בהמשך למדתי על אופציות. נסעתי לכנס בלאס-ווגס בשם The Money Show שם למדתי כמה דברים מעניינים בהרצאות וחזרתי עם רעיונות שכדאי לבדוק.

זה היה לפני יותר מחמש שנים וחוויתי כמה משברים גדולים בבורסה ובועות שהתנפצו.

בכל פעם שזה קרה, משהו השתנה. ואחר כך התברר לי שמה שהשתנה לא היה חיצוני לי בבורסה, זה הייתי אני שהשתנתי. אומרים שמשקיע צריך לחוות כמה מחזורים של עליות וירידות כדי להבין ממש על מה מדובר. לא מספיק להסתכל על הגרף ולראות שנים של עליות וירידות. זה נראה אחרת כשרואים את ההתפתחות בזמן אמת וקוראים את החדשות בזמן אמת.

בתור אחד שיש לו תואר ראשון משולב במתמטיקה ובפיסיקה, אני יכול לומר עם יד על הלב, השיטה שפיתחתי לא מסובכת.

אם יש משהו שלמדתי בכל השנים בהם לימדתי שיעורים פרטיים במתמטיקה, זה איך להבין מה התלמיד לא מבין ולמצוא סיפור שיבליט את העקרונות החדשים וילמד אותו בצורה הטובה ביותר.

אני לא רוצה להשתחצן, אך היה לי קולגה בתחום של שיעורים פרטיים במתמטיקה שאמר לי שאני פועל בניגוד לאינטרסים שלי, אני מלמד טוב מידי והתלמידים לא צריכים אותי אחרי מספר קטן של שיעורים… אמרתי לו שאני נהנה ללמד ואוהב את הרגע בו התלמיד קולט שהוא הבין פרט קטן אך קריטי בחומר. אני שונא לטחון את החומר ולתת המון תרגילים סיזיפיים, זה לא באמת מקדם את האדם שרוצה ללמוד.

איך המדריך שלי "עסקטן – רווחים גדולים בסיכון מינימלי בבורסה האמריקאית"

עומד לעזור לך… אחת ולתמיד

כיום אני משלב גישות של משקיעים עם גישות של סוחרים ומינוף ייחודי שלי. השיטה לא מסובכת ולמזלך, פירטתי אותה בספר הדרכה קצר, בן 105 עמודים הכתוב בצורה קולחת וקלה.

החלום שלי הוא שכמה שיותר אנשים ילמדו את השיטה ויצליחו להוריד קצת מגדולתם את יועצי ההשקעות וה"מומחים" למיניהם. אני רוצה שתצליח בהשקעות בשיטת עשה זאת בעצמך ותגיע לעצמאות כלכלית כמה שיותר מהר.

אנשים שקראו את הספר אמרו לי שאני מגלה יותר מידי וצריך לחלק את זה לכמה ספרים ולא לתת את הכל בבת אחת. לא כי זה קשה לעיכול, אלא כי אני מפספס את הפוטנציאל, הייתי יכול בקלות להפוך את זה לסדרה של 5 ספרים ולמכור כל אחד במחיר מלא. מה גם שלקוחות חוזרים שכבר מכירים את הסגנון וצורת הלימוד – קל יותר למכור להם בהמשכים.

אני לא מסכים. לדעתי לא צריך "למרוח" את הספרים ולכתוב סתם עמודים על גבי עמודים כדי שכל ספר יהיה ארוך מספיק כדי להצדיק את המחיר.

גם אם זה לא ספר נייר ואין פה בעיה סביבתית, הסבלנות שלך והזמן שלך חשובים לי! אתה אמור להיות מסוגל לקרוא את הכל בספר אחד ושלא יהיה באורך של אנציקלופדיה.

הספר ערוך כך שהוא מכסה את כל הנושאים החשובים למשקיעים שרוצים תוצאות מעל הממוצע בלי לקחת סיכונים חריגים. גם אם זה נשמע בלתי מתקבל על הדעת, זה אפשרי.

לא רציתי לדחות יותר את הוצאת הספר לאור ולכן לא השקעתי בגרפיקה בספר. אין תמונות בכלל, חוץ מהכריכה. מה שכן, יש בספר גרפים לדוגמה, לא הרבה, רק המינימום ההכרחי בשביל להסביר כמה דברים. אין עיצוב מיוחד לעמודים, הכל טקסט נטו.

ההשקעה היתה בתוכן.

למה המדריך שלי  "עסקטן – רווחים גדולים בסיכון מינימלי בבורסה האמריקאית"
מתאים לאנשים כמוך וכמוני

אם קראת עד הנה, אתה בטח שואל את עצמך אם הספר הזה מתאים לך, נכון? אז ככה, אני מבטיח לך שגם אם אתה יודע חלק מהדברים בספר, בטוח שיש משהו שאתה עוד לא מכיר. הספר גם מתאים לחברים וקרובים שלך שיכול להיות שרמת הידע שלהם בטח שונה משלך.

אני נפגש עם יועצי השקעות בארץ ובחול ומדבר איתם על המתודולוגיה שאני מלמד בספר והם מופתעים או לא מסכימים עם חלקים ממנה!

הם שבויים בקונספציות שלמדו באקדמיה לפני שנים ולא פתוחים ל

Money-Back-Guarantee

 

 

 

 

 

 

 

רעיונות בתחום העיסוק שלהם, ורואים את ההבדל בתוצאות שלהם בסוף השנה!

זה מזכיר לי את עולם החינוך. איך תמיד תהיה פרנסה למורים פרטיים במתמטיקה…

אם לא למדת כלום מקריאת המדריך שלי, שלח לי בקשת החזר כספי ואני מבטיח שאחזיר את הכסף מייד בלי שום תנאים.

כדי לקרוא את המדריך "עסקטן – רווחים גדולים בסיכון מינימלי בבורסה האמריקאית" לחץ על כפתור הרכישה כאן למטה.

הספר מכיל ידע שנרכש בעמל רב והועבר בהצלחה לחברים שרצו ללמוד על הבורסה.

בתור יועץ עצמאי בתחום התכנה, אני גובה 289 ש"ח לשעה. הכנת הספר לקחה שעות רבות של איסוף חומר ובירור נתונים. אתה יכול להוריד את הספר עכשיו במחיר הכרות זמני של 89 ש"ח בלבד!

 

הורדה מיידית

המדריך "עסקטן – רווחים גדולים בסיכון מינימלי בבורסה האמריקאית"
קח אותו היום במחיר 89 שקלים בלבד
לזמן מוגבל!

 

 

 

עדיין מתלבט?

אני מבין למה אתה זהיר, הרי מעולם לא נפגשנו ואנחנו לא באמת מכירים. אם תרצה, חפש אותי בפייסבוק או ב-you tube ואחרי שתתרשם שאני רציני, חזור לכאן בתחושה טובה יותר.

אך שים לב שהמחיר הנמוך, רק 89 ש"ח, לא ישאר ככה לנצח. בעוד כמה ימים הוא צפוי לעלות משמעותית וללא התראה מוקדמת.

בכל מקרה, אם לא תהיה מרוצה מאיזו שהיא סיבה, תמיד תוכל לבקש את הכסף בחזרה. אני מבטיח להחזיר מייד ללא דיחוי ובלי שום תנאים. את הספר תוכל לשמור אצלך, הרי אי אפשר באמת להחזיר אותו, נכון? :)

כבר אמרו לי שהידע בספר שווה זהב. הרי הוא מלמד איך להשקיע בבורסה ולגרום לכסף שלך לעבוד בשבילך. ולעבוד קשה במיוחד! בלי שאתה תצטרך לעבוד קשה בשבילו. היו שאמרו לי שלא אעיז לתת את המידע הזה במחיר כל כך נמוך.

אם יהיו יותר מידי אנשים שמיישמים את הידע הזה, זה יקשה על הותיקים להשיג הזדמנויות טובות בקלות. אך אני רוצה שכמה שיותר אנשים ידעו על השיטות הללו. במיוחד בזמנים אלו שהמצב הכלכלי לא פשוט והפערים מתרחבים משנה לשנה.

יש לי עוד אינטרס אחד לתת את הספר במחיר נמוך, אני רוצה שכמה שיותר אנשים יקראו את זה, וישאלו שאלות. תמיד יש מקום לשיפור של ההסברים והאינטרנט מאפשר שיפור מתמיד של הספר. זה לא כמו פעם כשהיו מדפיסים ספר בכך וכך אלפי עותקים ורק אחרי שהם אזלו היו מכינים מהדורה שניה ומתוקנת.

אני מזמין אותך לשאול ולהציע ולתת ביקורת על הספר! אני מבטיח שאענה על כל השאלות ולא אוותר עד שתהיה מרוצה.

התשלום הוא באמצעות כרטיס אשראי באתר המאובטח של PayPal.

גם מי שאין לו חשבון ב-PayPal יכול לשלם, לחצו על הקישור "שלם בכרטיס אשראי" ומלאו את הפרטים. בגמר התשלום, תופנו ישר לספר.

אפשר לשמור אותו במחשב על ידי לחיצה על הכפתור הימני בעכבר ובחירה מהתפריט: "שמור בשם…"

נ.ב. הדבר הגרוע ביותר שאתה יכול לעשות עכשיו הוא להתעלם. הידע שנמצא בספר הזה יכול לשפר את מצבך הכלכלי. אם לא תרכוש את הספר, בטוח שלא תלמד שום דבר חדש. וכל ההשקעה שלי בהכנתו ירדה לטמיון. ההשקעה הקטנה שלך כאן בידע הזה תשפיע לטובה בטווח הארוך, אני בטוח בזה! לחץ על הכפתור "קנה עכשיו" כאן למטה…